Hakkımızda

         Sektöründe rakipsiz olan CEREN NAZENDE Düğün Salonu ve Yalı Cafe Restorant, en iyi hizmeti verme gayesiyle sizlerin hayalini gerçekleştirmek için. 1988 yılından beri sizlere hizmet vermekte olan ceren çiçekçilik ve fotoğrafçılık bünyesinde düz mahalle Atatürk bulvarı kenarında 2009 yılında eşsiz manzarası ve güzelliğiyle Yenilikçi, teknolojik altyapısı, kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri ile sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Görüntü ve tasarım şıklığı ve kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Ceren Nazende Düğün Salonu müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve alternatif düğün paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını bir arada sunuyor. Düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız, hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor.

oyle

jk

İletişim

İletişim


Ceren Nazende Düğün Salonu & Restorant

Düz Mahalle Atatürk Bulvarı No: 277 Perşembe/ORDU
Telefon: 0(452) 517 22 00
Gsm 1 : 0(533) 730 52 32
Gsm 2 : 0(545) 405 48 11

Ana Sayfa

 

        Ailenizin bir parçası olur, en mutlu gününüzü en güzel hale getirirler.

        Hiç unutmazsınız, hep o düğünden bahsetmek istersiniz, hatta bir daha mı organizasyon yapsak bu mekanda diye bahaneler bulmaya çalışırsınız.Kafanız rahat olur, bir sürü çift o nasıl olacak bu nasıl olacak diye heyecan yaparken, her detayınızın düşünülmüş olması size güven verir.Hatta çevrenizdekiler siz düğüne ne ara hazırlandınız gibi şaşkın sorular sorarlar. Siz sadece gelir günün keyfini çıkarırsınız.Hani her düğünde birileri çıkıp muhakkak memnuniyetsizlik çıkarır ya, yemek der, müzik der. İşte Ceren & Nazende’de o eksik detayı bulamazlar. 

        Yemek lezzetli, müzik istediğiniz gibidir.Siz çok eğlenirsiniz, misafirleriniz daha çok. Hatta tamam yorulduk deseniz bile o atmosfer devam eder Cemal ŞEKER eşliğinde.Hayran bakışlar arasında  sevginizi tescillersiniz. Ticari kaygılardan çok uzak bir ekip olduklarından sizin düğününüz aslında onların düğünü olur. Kendinizi çok ama çok özel hissedersiniz.